Klubový šampionát

KL.Š

 

Pravidla ŠAMPIONÁTU KPOP

1) Pro každý rok jsou stanoveny závody, které se započítávají. 

2) Bodování:

Umístění v závodu

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Body

11

9

8

7

6

5

4

3

2

1

 3) Do šampionátu se započítávají pouze čeští účastníci jednotlivých závodů. Při více bězích v jednom závodu se započítávají konečné výsledky. V případě, že po kvalifikačních bězích proběhne finálový běh, započítává se pořadí podle umístění ve finále. Pokud počet účastníků nenaplní potřebný počet míst, doplní se z kvalifikace.  Pro celkový výsledek šampionátu se každému nezapočítá jeden nejhorší běh.

4) Předání štítu vítězovi šampionátu se uskuteční na výroční schůzi klubu.

 


 

ŠAMPIONÁT 2016 - Vítěz: Iva Jílková a Dot

Závody započítávající se v roce 2016: Tichá (ovce), Tichá (krávy), Huníkov (ovce), Czech Open - Čelina (ovce), Huníkov (ovce trial 3), Koclířov (ovce MR)

Výsledky šampionátu 2016 zde


 

ŠAMPIONÁT 2015Vítěz: Roman Holeček a Linka

Závody započítávající se v roce 2015: Raná u Loun (ovce), Přestavlcký pazneht (jalovice), Huníkov (ovce MR - trial 3), Czech Open - Čistá (ovce), Huníkov (ovce trial 3)

Výsledky šampionátu 2015 zde

 


  

ŠAMPIONÁT 2014 - Vítěz: Petr Kryštof a Skip

Závody započítávající se v roce 2014: Raná u Loun (ovce), Přestavlcký pazneht (jalovice), Čelina  (ovce), Tichá ( jalovice), Huníkov (jalovice, ovce), Czech Open - Krkonoše (ovce)

Výsledky šampionátu 2014 zde

  


 

ŠAMPIONÁT 2013 - Vítěz: Roman Holeček a Linka

Závody započítávající se v roce 2013: Přestavlcký pazneht (jalovice), Čelina - MR farmy (ovce), Raná u Loun (ovce), Czech Open - Krkonoše (ovce), Tichá - MR jalovice.

Výsledky šampionátu 2013 zde

 


 

ŠAMPIONÁT 2012 - Vítěz: Petr Kryštof a Skip

Závody započítávající se v roce 2012: Přestavlky (jalovice), Huníkovský pohár (ovce, krávy), Čelina - MR farmy (ovce), Czech Open - Koclířov (ovce), Tichá - MR jalovice.

Výsledky šampionátu 2012 zde

 


 

ŠAMPIONÁT 2011 - Vítěz: Pavlína Mertová a Bess ISDS 290236

V roce 22011 se zúčastnilo 43 psů.

 


 

ŠAMPIONÁT 2010 - Vítěz: Tomáš Fajmon a Obelix ISDS CZ/284577

Závody započítávající se v roce 2010: Čelina - kvalifikace na Continental (ovce), Huníkovský pohár (ovce, krávy), Koclířov - MR farmy, Koclířov - kvalifikace na Continental

V roce 2010 se zúčastnilo 33 psů.

Výsledky šampionátu zde

 


 

ŠAMPIONÁT 2009 - Vítěz: Tomáš Fajmon a Obelix ISDS CZ/284577

 


 

ŠAMPIONÁT 2008 - Vítěz: Petr Kryštof a Arasid ISDS CZ/285415

 


 

ŠAMPIONÁT 2007 - Vítěz: Tomáš Fajmon a Obelix ISDS CZ/284577

 


  

ŠAMPIONÁT 2006 - Vítěz: ?  a Guma Hrdlička ISDS CZ/285232

Závody započítávající se v roce 2006: Okřešice (jalovice), Nečtiny - MR jalovice, Koclířov - MR ovce, Janova ves (jalovice)

V roce 2006 se zúčastnilo 27 psů.

Výsledky šampionátu zde

 


 

ŠAMPIONÁT 2005 - Vítěz: Jan Hála a Flocka Gemma ISDS 255036

Závody započítávající se v roce 2005: Koclířov (ovce), Okřešice (jalovice), Nečtiny (jalovice), Nečtiny - MR krávy, Oráčov (ovce), Mořina (jalovice).

V roce 2005 se zúčastnilo 22 psů

Výsledky šampionátu zde